cro deu eng slo cz


Apartmány Nejašmić


Apartmány se nacházejí 5 minut chůze od centra města. Leží na úpatí kopce Koštilo s překrásným výhledem na ostrov Hvar, kanál a červené střechy rodinných domů na jihu a Vidovu horu, nejvyšším vrcholem jadranských ostrovů, na severu.


Apartmány se nacházejí v dalmatském domečku s velkým dvorem, navrženým v dalmatském stylu, se spoustou zeleně, květin a středomořské rostliny. Nabízíme možnost využití ohniště.


Dům má jen dva apartmány, moderně vybavené, s krásnou zahradou a výhledem na moře.


Pěšky je možné přístupovat z jihu a ze severu, a na severu, vedle silnice, k dispozici je parkoviště pro tři auta a garáž, která lze použít také pro jízdní kola.


V každém apartmánu nabízíme mnoho turistických a informačních brožur o Bolu a ostrově Braču, o restauracích, památkách, plážích, atd.


My, rodina Nejašmić, žijeme v rodinném domě, který je před domem s apartmány, a jsme Vám vždy připraveni pomoci a poradit. Apartmány jsou k dispozici po celý rok.


P.S. Naši hosté se vracejí domů zdraví: máte možnost konzumovat veškeré ovoce a zeleninu v zahradách kolem domu. Stejně tak si vychutnáte naše kulinářské skvosty - nebuďte překvapeni, pokud Vás zveme ochutnat naše dalmatské a bračské speciality! :)Apartmán A2+1
Apartmán AS
Plavební řád trajektů
Autobusová doprava, kontakt
Letadlem na Brač
Přijďte na Brač letadlem! Více informací o letech najdete na stránkách Croatia Airlines.
Facebook stránka

Navštivte nás na Facebooku

 
Brač je ještě trochu divoký ostrov. Prozkoumejte jeho přírodní krásy pěšky, lodí, autem nebo na kole. Pojďte vylézt na Vidovu horu (778m)!
Bol nabízí spoustu nových zkušeností, aby vaše dovolená byla nezapomenutelným zážitkem. Naše tradice je hluboce zakořeněna v životě. Prozkoumejte ji!
Od 6. století až do současnosti tato oblast byla místem střetu mnoha národů. Na každém kroku jsou nesmazatelné stopy těchto různých vlivů.
Mírné podnebí je ideální pro sport a rekreaci po celý rok. Návštěvníci se mohou těšit řadu sportů a rekreace na souši i na moři! Bol je mekkou pro surfaře!
Kontaktujte nás
V případě dotazů a připomínek nás kontaktujte kdykoliv a my se pokusíme zodpovědět všechny informace, které potřebujete.
Následujte nás na sociálních sítích...
Follow BolApartments on Twitter